środa, 17 kwietnia 2013

Small information

Kochani, jak widzicie S. działa tutaj pełną parą z czego jestem niezmiernie zadowolony, bo nareszcie jakaś kompetentna pomoc. Jestem z niej bardzo dumny! A teraz kolejna dawka informacji :)

Na wczorajszym koncercie chłopcy zaśpiewali Paul'owi sto lat:


Wiecie, co stało się niedawno w Bostonie... Straszna tragedia... Właśnie z tego powodu sklep 1D World w Bostonie :(

Tutaj macie filmik, na którym Liam gra sobie w piłkę (filmik z wczoraj):


Oraz kilka zdjęć chłopców z wczoraj w Nottingham:











Wiecie, że wielki sentymentem darzyłem byłą premier Wielkiej Brytanii Margareth Thatcher, której pogrzeb odbył się dzisiaj. Proszę Was o chwilkę milczenia, dla upamiętnienia tej wspaniałej kobiety...

I to by było na tyle. Informacje będą stale odświeżane! :)

Danny xx

13 komentarzy:

  1. Ubóstwiam pierwsze zdjęcie :)))
    Ja też jestem dumna z S. Fajnie, że masz kogoś do pomocy :D

    OdpowiedzUsuń
  2. jestescie super kocham was

    OdpowiedzUsuń
  3. Strasznie się ciesze że teraz są takie świeże informacje na blogu nie żeby wcześniej było źle teraz po prostu nowe posty pojawiają się częściej.
    S. bardzo się stara i to widać. Zdjęcia są super, filmik również.Ubóstwiam pierwsze zdjęcie. Kocham tego bloga!

    OdpowiedzUsuń
  4. SUPER !!! <3 :)
    Mam pytanie do Dana: Czy to prawda, że 1D oglądali ''SPRING BREAKERS'' (Z Vanessą Hudgens, Sleną Gomez i Ashley Benson) I podobno Hazza follownął Vanesse Hudgens na TT ??!!

    OdpowiedzUsuń
  5. Śmierć Margareth Thatcher, tragedia w Bostonie... ahh... :c

    OdpowiedzUsuń
  6. Widze ze autorka blogu nie zna calej prawdy o bylej premier Wielkiej Brytani

    Stadiony zmieniła dopiero tragedia w Hillsborough w 1989 r. Zduszeni przez tłum kibice Liverpoolu umierali przy ogrodzeniu lub byli zadeptywani. Zginęli, bo choć już kilka godzin przed meczem trybuna wypełniła się do ostatniego miejsca, wpuszczono na nią jeszcze kilka tysięcy ludzi. Śmierć poniosło 96 osób.

    Policja za tragedię obwiniła pijanych kiboli, którzy bez biletów wdarli się na stadion, rodziny ofiar twierdziły, że winni są funkcjonariusze i przestarzały stadion. Thatcher uwierzyła w wersję policji.

    Dopiero pół roku temu władze przyznały, że służby odpowiedzialne za bezpieczeństwo popełniły błędy, a potem starały się zrzucić winę na fanów. Cameron przepraszał za "podwójną niesprawiedliwość, która spotkała rodziny ofiar".

    W poniedziałek mijają 24 lata od tragedii w Sheffield. Gdy rodziny ofiar usłyszały, że niektóre kluby planują minutą ciszy uczcić nie tylko 96 kibiców, ale też zmarłą premier, mówiły o "hańbie" i "obeldze". - Nigdy nie okazała szacunku tym, którzy zginęli, nie wytłumaczyła, jaka była jej rola w ukrywaniu prawdy o tym, co zdarzyło się na stadionie - mówi reprezentująca rodziny ofiar Sheila Coleman.

    Federacja nie naciska na kluby, by uczciły Thatcher, sportowe strony prawie wszystkich gazet uważają, że nie ma powodu, by w ten sposób ją upamiętniać.

    Trener West Hamu Sam Allardyce twierdzi, że była premier "zabiła futbol", bo odebrała nauczycielom premie za prowadzenie zajęć wychowania fizycznego po lekcjach. - W efekcie tak otyłych i niewysportowanych dzieci jak dziś nie mieliśmy nigdy - mówi Allardyce. Thatcher pozwoliła też lokalnym władzom na sprzedaż majątku szkół. W latach 80. pięć tysięcy przyszkolnych boisk zamieniło się w domy, parkingi i supermarkety.

    Większość angielskich piłkarzy i trenerów wychowywało się w robotniczych rodzinach, które ucierpiały w czasie jej rządów. - Polityka Thatcher zrujnowała życie ludzi i pozbawiła ich godności. To jej spuścizna - uważa trener Manchesteru United Alex Ferguson, zdeklarowany laburzysta, wychowany w dokach w Glasgow.
    15:20:25
    Prof. Anita Prażmowska, London School of Economics: Okres rządów Margaret Thatcher był pełen kontrowersji, zawsze dzieliła Wielką Brytanię, a nawet własną partię. Te podziały do dziś są wyraźnie widoczne, bo jej dziedzictwo polityczne silnie odcisnęło się na współczesności. Obecną politykę socjalną, dotyczącą spraw lokalnych, edukacji i prywatyzacji wielu ludzi postrzega jako kontynuację jej działań.

    Wszystko zaczęło się od ograniczenia pomocy społecznej i nowego spojrzenia na bezrobotnych. W jej oczach ludzie bez pracy byli sami sobie winni. W ten sposób podzieliła społeczeństwo na tych, którzy sobie radzą, i na tych specjalnie, intencjonalnie pozostających bez pracy.

    Kolejne kontrowersyjne reformy to prywatyzacja: kolei, transportu miejskiego, telekomunikacji, gazownictwa, wody. I znów był podział: robotnicy stracili pracę, inni ludzie wzbogacili się, tworząc firmy, które przejęły te sektory.

    OdpowiedzUsuń
  7. Margaret Thatcher kompletnie nie liczyla sie z ludzmi. Wyznawala zasade ze: państwo nie jest po to żeby opiekować sie obywatelem, sam ma o siebie zadbac a osoba bez pracy sama jest sobie winna. Jej reformy gospodarcze zrujnowaly zycie wielu osob

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Gdyby nie Margaret Thatcher to UK nie byłoby na takim poziomie i tak ważne jak teraz !!!

      Usuń
  8. a co się stało w Bostonie???

    OdpowiedzUsuń
  9. widze ze fanki One direction nie wiedzą co sie dzieje na świecie

    OdpowiedzUsuń
  10. cieszę się ,że nie mieszkam w USA ;/ w Polsce czuję się bezpiecznie ;)




    http://ask.fm/WerkaFajna

    OdpowiedzUsuń
  11. co sięstało w bostone

    OdpowiedzUsuń