piątek, 9 listopada 2012

Pierwszy polski wywiad z ONE DIRECTION - Część 1

Już jest ! Radio RMF MAXXX opublikowało pierwszą cześć wywiadu z Zayn'em i Louis'me :) Zobaczcie co powiedzieli :)


* przypominamy, że wywiad był nagrany przed podaniem trasy koncertowej po Europie. Louis i Zayn mogli myśleć, że na niej będziemy, a okazało się inaczej, wiec nie róbmy sobie zbytnich nadziej, bo nic nie jest potwierdzone..:)

24 komentarze:

 1. Ooooo. PrZyjadą. !!!!!! Kocham ich.. <3. -Juli*

  OdpowiedzUsuń
 2. Nooo nie !!!!!!!!! ja już miałam nadzieje ze jednak przyjadą a tu NIE : < why GOD WHY ?
  No trudno nawet jesli nie przyjadą to ich kochaaam !

  OdpowiedzUsuń
 3. Louis wali niezłe suchary<33 c:

  OdpowiedzUsuń
 4. Właśnie szkoda, bo polki sie tam na tt mocno napalały, że przyjadą. A przecież kraje do trasy po Europie są już wyznaczone.. poza tym.. co miałby innego odpowiedzieć? 'Nie, nie przyjedziemy' Musiał powiedzieć, że KIEDYŚ planują :) Bo kiedyś na pewno przyjadą ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. może przyjadą, wywiad nie był robiony tak dawno, bo gadali o meczu polska anglia, który odbył się miesiąc temu, a sam wywiad był nagrywany TYDZIEŃ TEMU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 6. no więc chłopacy wgląd do trasy koncertowej musieli mieć już wcześniej, to chyba logiczne że najpierw wiedzą oni potem fani. więc sądzę że w momencie robienia wywiadu MUSIELI wiedzieć że Polski nie ma na planie trasy koncertowej i sądzę że mówiąc o przyjeździe do Polski nie chodziło im o trasę koncertową tylko może o promocję, odwiedziny, badanie terenu lub po prostu koncerty nie wpisane w trasę europejską jakoś w późniejszym terminie a nie tak jak Europejska Trasa Koncertowa - w pierwszym półroczu

  OdpowiedzUsuń
 7. hehs. Interview dla Polski zawsze spoko ! Wiecie może kiedy cz.2? :D

  OdpowiedzUsuń
 8. Jejku co wy tak z ta trasą? Zayn powiedział tylko, że planują tutaj wkrótce koncert, nie było powiedziane, że w ramach trasy. Myślicie, że oni grają koncerty tylko w ramach tras? Może przyjadą tak po prostu.. jakoś w przyszłym roku? To wam do głowy nie przyszło? Słuchajcie, ja jestem pewna, że się doczekamy ich w Polsce bo oni nas zauważają! Tutaj nawet potwierdzili, że słyszeli o wszystkich naszych akcjach, oni nas kojarzą! I to jest klucz. Myślę, że nie w ramach trasy, ale jakiś pojedynczy koncert odbędzie się w przyszłym roku.. Jestem tego pewna, bo na pewno nie mówiliby o tym w wywiadzie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadzam się tu z koleżanką. Może teraz będę się wymądrzać ale po pierwsze Lou mówił o tym meczu Polska-Anglia, który wiem że był nie dawno. Po drugie na logikę biorąc pytali o święta Bożego Narodzenia a skoro niektórzy twierdzą że był przed trasą to może zapytali by ich raczej o wakacje. I po trzecie i najważniejsze wiedzą o nas i tak jak powiedziała koleżanka mogą odwiedzić nas poza trasą po Europie wiecie taka niespodzianka.. ;****

   Usuń
  2. No właśnie ja też to zauważyłam , więc raczej nie możliwe żeby ten wywiad był przed podaniem trasy..

   Usuń
  3. Zgadzam się tutaj z kolezankami :) Ja się po prostu jaram na maksa :) Oby przyjechali:) Trzeba zacząć zbierać kasęę ^^ x

   ``KlaudiaaStyles ♥

   BYE ♥

   Usuń
 9. BOŻE BOŻE, zayn jest taki przystojny *.*

  OdpowiedzUsuń
 10. ale wiesz Oni mówili o przyszłym roku a na pewno w tym roku była ustalana trasa , więc?

  OdpowiedzUsuń
 11. Ten wywiad był okropny.Nie dość, że facet miał naprawdę okropny akcent, co niezbyt dobrze świadczy o poziomie angielskiego w naszym kraju, to pytania które zadawał powtarzały się wcześniej wielokrotnie, były banalne i nic nowego nie wniosły. Mam nadzieję, że 2 część będzie choć trochę lepsza.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czemu się czepiasz ?! Akcent miał bardzo dobry . ;-) kurde ale się tym jarałam wczoraj <3

   Usuń
 12. Ten wywiad nie był przed wyznaczeniem trasy ponieważ pytania zadawano im dłuuuugo po trasie..... -,-

  OdpowiedzUsuń
 13. Nie mogłam z tego jak Lou powiedział, że mamy przyzwoitą grupę piłkarzy ;)
  Czekam na następną część.
  Zapraszam na mojego bloga:
  x1Dforevernumber1x.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 14. Kocham to... Fajnie powiedzieli,ze może w przyszłym roku przyjadą do polski już nie mogę się doczekać!!!!! a wy???

  OdpowiedzUsuń
 15. Oni są świetni ! Ja ich kocham !!! Naj Naj Zayna ! Przestańcie mówić , " Oni tylko tak mówią i w ogóle " To jest pierwszy wywiad dla polski ! Matko chcemy się trochę pojarać ! Wiecie co to znaczy dla Directionerek ?!!! Bardzo , bardzo , bardzo dużo !!!

  OdpowiedzUsuń