niedziela, 11 listopada 2012

Nowy tatuaż Louis'a

 Louis zrobili sobie nowy tatuaż jest to napis " OOPS ! "

 + Zayn'a bandamka ( na poprzednich zdjęciach nie było dobrze widać, wiec to jest ten nowy tatuaż Zayn'a na łokciu, o którym pisałam wczoraj )

12 komentarzy:

 1. Siemka ! Fajne newsy, będę wpadać częściej ! Z tego co paczałam, zdjęcia są meega :***

  A tak na marginesie to mogłabyś polecić mojego bloga ? Byłabym wdzięczna <33
  1d-and-drama-queen.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. :)

  ``KlaudiaaStyles ♥

  BYE♥

  OdpowiedzUsuń
 3. po co Zaynowi bandanka na łokciu ? Co to na niby oznaczać ? Tatuaże są fajne ale on już przesadza :( za chwilę będzie miał jeden na drugim i po co ? W ogóle wszyscy przesądzają z tymi tatuażami. Dobrze że Nialler sobie jeszcze nie zrobił i niech nie robi :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ile Zayn i Harry mają tatuaży ?? Prosze, pomóżcie ! :)


  Btw Dobrze, że Niall jest normalny i jeszcze sb nie zrobił ^^

  OdpowiedzUsuń
 5. https://www.youtube.com/watch?v=xb4zzr83L-0&feature=g-vrec#
  Album "Take me home" prawie wszystkie piosenki są ok poza "Summer Love"

  OdpowiedzUsuń
 6. Zayn już przegina. Uzależnił się od tego? Bandamka? Co to ma niby oznaczać... ? Przesadza.! Chciałabym zaprosić Cię na mojego bloga z opowiadaniem o One Direction. Jeśli wejdziesz, proszę pozostaw po sobie komentarz. Dopiero zaczynam i wiele to dla mnie znaczy. Dziękuję ;) only-one-love-one-life.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. Kochammm Lou ale w tej sprawie mnie nieźle wkurwia *sorry * W jednym wywiadzie przyznał że robi je dla zabawy - serio go to bawi?! Bawi go to że będzie potem żałował , że są bez sensu i nie wiadomo po co? Dobra , nie będę się bulwersować , mam takie zdanie ale to jego ciało . Moim zdaniem tatuaże są fajne póki mają sens a sensu nie ma robienie sobie bandamki na łokciu no chyba że dla Zayna ma to nie wnikam . Ja np. lubię tatuaż Liama z tymi strzałkami bo coś oznacza , ma jakiś sens i przeznaczenie .

  OdpowiedzUsuń
 8. Przeginają z tymi tatuażami.
  Na szczęście Niall nie ma i mam nadzieje, że tak zostanie. Nie uważam, że tatuaże to coś złego, bo sama planuje zrobić sobie w przyszłości. Tylko bardzo szybko można się w to wciągnąć.
  Zapraszam na moje opowiadanie ;)
  x1Dforevernumber1x.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 9. Moim zdanie też już przeginają. Chcą mieć takie ciało jak brat Miley Cyrus? Przed zrobieniem tatuaży powinni się też zastanowić czy za kilka lat będą nadal z nich zadowoleni! A tym bardziej za kilkadziesiąt lat! Niech włączą wyobraźnie i wyobrażą sobie siebie jako staruszka z tatuażami. Ciekawe czy będzie im się podobało!

  OdpowiedzUsuń
 10. Niall także ma tatuaż, np. http://picyou.com/bUOyZk

  OdpowiedzUsuń