sobota, 10 grudnia 2011

x factor

Jeśli chcecie obejrzeć dzisiaj x factor, ale nie macie programu na którym to leci, mam dla was stronę. Będzie nadawane na żywo . U nas będzie to dopiero o godz. 21:00 , ale w UK o 20:00 (jeśli ktoś nie wie, jest różnica czasowa). Tak więc łapcie stronkę : http://www.ustream.tv/channel/x-factor-uk-live . Na razie jest tylko czarny ekran, ale później powinien się pokazać x factor. Wszelkie usterki, jeśli Wam coś nie będzie działać, to proszę nie z pretensjami do nas ! WIELKIE PODZIĘKOWANIA DLA ~ SPARKLE ! TO ONA WYSZUKAŁA TĘ STRONĘ ! CIESZYMY SIĘ, ŻE OKAZUJECIE NAM POMOC, BO W KOŃCU JESTEŚMY JEDNOŚCIĄ ! :)

10 komentarzy:

 1. Trzymam kciuki, oby działało, oby działało! ;D
  ~ Sparkle

  OdpowiedzUsuń
 2. Trzymam kciuki również! ;)
  PROSZĘ WAS. Powiedzcie mi, co to jest to słynne ' WMYB ' ?

  OdpowiedzUsuń
 3. O, zapomniałam jeszcze spytać. :)
  Zayn lubi Justina Biebera... A czy Niall też? - Tak słyszałam. Z resztą on sam (Niall) określił siebie jako " Irlandzki Justin Bieber ".

  OdpowiedzUsuń
 4. WMYB - jest to skrót od piosenki ,,what makes you beautiful'' ... Zayn to nie wiem, ale Niall go wręcz uwielbia ! - Klaudia :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Niall jest dużym fanem Bieber'a. Ostatnio takie coś znalazłam : http://25.media.tumblr.com/tumblr_lvy7qlCb6K1qi4dmio1_500.jpg ;D

  OdpowiedzUsuń
 6. Co tam Bieber, ich jest pięciu! 3 minuty i mają być!
  ~ Sparkle

  OdpowiedzUsuń
 7. http://www.venturetv.me/V1a.htm

  tu działa napewno.

  OdpowiedzUsuń
 8. hej czy znnacie jakąś strone gdzie mogę obejrzeć powtórki z x factora z 1D ? <3 z góry dziękuje <3

  OdpowiedzUsuń
 9. Przepraszamy za usterki, mam nadzieję, że prawidłowy link do wszystkich dotarł. Chłopcy wypadli świetnie, chociaż zaskoczył mnie ten mix^^
  ~ Sparkle

  OdpowiedzUsuń