czwartek, 18 grudnia 2014

Konkurs Mikołajkowy - WYNIKI

Witajcie!
Naszedł długo oczekiwany moment - ogłoszenie wyników naszego konkursu, organizowanego we współpracy ze sklepem SHOCK, który przygotował w swojej ofercie ubrania specjalnie dla fanów One Direction.
Przypomnijmy, o co chodziło:
"Waszym zadaniem będzie stworzyć wymarzony prezent, który chłopcy chcieli by dostać na Mikołaja."

Bardzo dziękujemy wszystkim za udział. Poziom Waszych pomysłów był naprawdę wysoki i mieliśmy nie lada problem z decyzją, komu przyznać nagrody. Jesteście mega kreatywni!
Prace, które wybrałam, są całkowicie różne i każda niesamowicie oryginalna.
Nie przedłużając, oto zwycięzcy:
Martyna
"Może to nie byłby ich wymarzony prezent, ale myślę, że na pewno by się ucieszyli. Nauczyłam się robić bombki na choinkę ze wstążek - styropianowe - pomyślałam, że może warto by umiejętność wykorzystać, one ładnie wyglądają. Każdemu z chłopców podarowałabym taką bombkę. Sfotografowałam je i umieściłam  na jednej - kartce świątecznej, która wydrukowana mogłaby zostać nawet do nich wysłana - więc jest to podwójny prezent - bombka i kartka, na której one widnieją! Dodatkowo moja praca ma wartość sentymentalną - umieściłam dawniejsze zdjęcia chłopców, a nie te najświeższe - celowo - aby patrząc na nie, zarówno Ci którzy będą to oglądać jak i chłopcy przypomnieli sobie tamte czasy, ale już minęło - i że teraz mimo tego upływu czasu wierni fani wciąż z nimi są i o nich pamiętają nadal ;)"

Paulina
"Na święta chłopakom z One Direction podarowałabym specjalnie dla nich zaprojektowane (przeze mnie ;)) super-wygodne świąteczne swetry - wszyscy wiemy, jak bardzo popularne są one w UK i Irlandii. Myślę, że to byłby zabawny, ale też praktyczny prezent. Te swetry są właśnie takie jak naszych pięciu idoli - wyjątkowe i megasympatyczne ;). Oraz idealnie pasują do produktów sklepu Shock - wyobraźcie sobie Nialla specerujacego w swoim swetrze i beanie z napisem "4ever Directioner" ;)"


Wiktoria
"Wydaję mi się, że najlepszym prezentem mikołajkowym dla chłopaków byłoby spędzenie dnia ze swoimi drugimi połówkami, a Niall i Harry ze swoimi rodzinami. Bo co im można dać? Wszystko już mają. Gdybym była na ich miejscu to byłby najlepszy prezent pod słońcem. Lou dzień z El, Zayn z Perrie, a Liam z Sophią. Dodatkowo dla Niall'a pizza, a dla Harry'ego...pobyt  z siostrą i mamą na pewno spodobałoby mu się.
Rzeczy materialne nie dają takiej radości jak czas spędzony z bliską osobą. Szczególnie, że chłopaki nie mają go zbyt dużo."

Jeszcze raz serdecznie gratuluję zwycięzcom i proszę ich o wysłanie adresów (na który mamy przesłać nagrody) na nasz adres zakochajsiewonedirection@wp.pl.
/Angel

6 komentarzy:

 1. Praca Wiktorii najlepsza! Może i nie włożyła w nią dużo pracy, ale ma rację. Chłopcy na pewno by się ucieszyli :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetna robota dziewczyny :D bombki są genialne :3 CHCĘ TAKIE XD sweter louisa najlepszy haha z resztą każdy świetny :p wiktoria miałaś serio ciekawy i fajny pomysł :) zasłużone wygrane :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo ciekawe prace! :-) Gratuluję xx

  OdpowiedzUsuń
 4. Po prostu nie moge w to uwierzyc, cudowny prezent na swieta 🎅🎄🎁

  OdpowiedzUsuń