poniedziałek, 19 maja 2014

Small Information

Witajcie!
Na początek post z newsami, ale nie odchodźcie jeszcze od komputerów, za chwilę dodam notatkę z bardzo BARDZO ważnymi informacjami!

Ale od najnowszych rzeczy.
Harry w LA:Nareszcie doczekaliśmy się informacji o Zaynie! Fanki spotkały go w okolicach koncertu Little Mix:Social media.
Liam:
("Po prostu dlatego, że kocham mój dom. Wstawiłbym selfie, ale jestem trochę pijany w tym momencie, więc cieszcie się widokiem')

("Włączcie telewizor na galę Bilboard  żeby zobaczyć występ naszych kumpli z 5SOS")

Niall:
("Powodzenia dla chłopaków z 5SOS, którzy występują na gali Bilboard wieczorem. Bawcie się dobrze. Do zobaczenia w Dublinie!")

Harry:
("5SOS wymiatają na gali Billboard. Są super przystojni. I bezrękawni")

Wczoraj odbyła się gala rozdania nagród Billboard. One Direction byli nominowani w 3 katgoriach, ale nie zdobyli żadnej nagrody.

Tutaj możecie zobaczyć nowoopublikowane zdjęcia z wyprawy One Direction do Ghany: http://mbmediasolutions.photoshelter.com/gallery/1D-on-Comic-Relief-charity-trip-Accra-Ghana/G000064.l48ifm94/0/1


Stay tuned, za chwilę kolejny post z ważnymi informacjami (jak pisałam na początku;))
/Angel

6 komentarzy:

 1. PIERWSZA! Chociaż nie wiem.po co piszę, już jest drugi post... Chyba dla zasady :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Super post :) - DynaHope1DEF

  OdpowiedzUsuń
 3. Widzę że Harry ma na oku chłopaków z 5sos ..:) GO Harry!! O... Liam pije, Och nie. Nie! N-I-E! Liaś, co z tego, że jesteś dorosły a ja znam cię jedynie z wywiadów i teledysków w internecie?? I tak nie podoba mi się, że tyle chlejesz!

  OdpowiedzUsuń
 4. Eh czemu ten Liam tyle chleje... Tęsknię za tamtym słodkim Liamem z X-Factora... :( w ogóle za ich wyglądem z X-Factora... teraz tatuaże i tatuaże... Tylko Niall ten mądry i się nie tatuuje :) mam wrażenie że ten Liam cały czas nachlany jest i łazi po tych klubach pubach i wgl : c

  OdpowiedzUsuń