piątek, 30 sierpnia 2013

Współprace!!!

Wczoraj swoją oficjalną premierę miało polskie wydanie książki 'Where We Are: Our Band, Our Story'!!!
W związku z tym wydawnictwo 'Feeria' stworzyło spot reklamujący książkę, który znajdziecie pod tym linkiem: https://www.youtube.com/watch?v=_VBUASarBwk

Przypominamy, że książka będzie nagrodą w kolejnym planowanym, VI już konkursie, który zorganizujemy na naszym blogu już na początku września!!!Przypominamy także o stronie wars-stars.pl, na której znajdziecie dużą dawkę pojedynków pomiędzy gwiazdami, także z naszymi chłopcami: http://wars-stars.pl/war/3006-one-direction-czy-lady-gaga/category/36 !!!

Dodatkowo przypominamy o tym, że nagrodą w V konkursie (którego wyniki podamy 2 września) jest biografia Harry'ego Styles'a, wydana pod patronatem wydawnictwa IUVI, z którym także współpracujemy!!!

Kochani przypominamy także o wydawnictwie Egmont, które specjalnie dla wszystkich Directioners stworzyli dwie książki i bransoletki z chłopcami (o czym wspominałem już wcześniej)!!!
Jednak najlepszą wiadomością jest to, że bransoletki są już dostępne na rynku!!!
Znajdziecie je w salonikach prasowych, kioskach i empikach!!!


Natomiast książki będą dostępne od 10 września we wszystkich sklepach, a w sieci empik powinny być dostępne JUŻ OD DWÓCH DNI!!!

Przypominamy także o Galerii Plakatu, z która także podjęliśmy współpracę!!! W zakładce znajdziecie plakaty i linki gdzie możecie je zakupić. Plakaty są mega imponujące i serio w bardzo przystępnych cenach :)

Jeśli chodzi o współprace to chyba tyle!!!

Love ya
Danny xx

16 komentarzy:

 1. Wasz blog odradza się po przerwie z zdwojoną siłom i dawką super informacji! Według mnie możecie sie nazywać 'Oficjalny Blog O One Direction'! Tylko tu wchodze by zaczerpnąc informacji o chłopakach, dodatkowo polecacie świetne blogi z opowiadaniami. Dziękuje Wam Barszo!
  Marzena ze Śląska

  OdpowiedzUsuń
 2. czyli,że mogę te bransoletki kupić w zwykłym kiosku?

  OdpowiedzUsuń
 3. Nominuję twój blog do Liebster Award.
  Szczegóły na moim blogu:
  http://emilia200.blogspot.com/?spref=fb

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajnie, ze podjeliscie wspołprace juz z tyloma firmami ? Nie wiem jak to nazwac :P
  Ide własnie po ta ksiazke do Empika :))

  LittleDirection

  OdpowiedzUsuń
 5. Dzisiaj, przed premiera najlepszego filmu na swiecie kupilam ta ksiake! <3 Cudowna, a film jeszcze lepszy, kocham to susvshbhsgaubwkoiuqjushgssh *.*
  Cudownie, a jak Wasze wrazenia? :)

  OdpowiedzUsuń
 6. czy te bransoletki będą dostępne w Empiku?

  OdpowiedzUsuń
 7. w multikinie w rybniku przy wstępie na this is us rozdawali te bransoletki ja się załapałam jako ostatnia i mam napis i love zayn!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O matko, dlaczego u mnie tak nie było?! ;((

   Usuń
 8. Mam pytanie: co z nagrodami za IV konkurs? Już dawno powinny być, jednak nic nie wiadomo w tej sprawie...

  OdpowiedzUsuń
 9. Umm że jak oni w tej reklamie powiedzieli Liam?

  OdpowiedzUsuń
 10. Ej ludzie po ile takie bransoletki? Musze je mieć XD :D Powiecie miiii? Jeżeli zdobyliście takie info wgl? Pliszszsz... :3

  OdpowiedzUsuń
 11. Ej ludzie po ile takie bransoletki? Musze je mieć XD :D Powiecie miiii? Jeżeli zdobyliście takie info wgl? Pliszszsz... :3

  OdpowiedzUsuń
 12. ja mam tą bransoletkę z sercem i jest napis 1D kupiłam w empiku za 9.99

  OdpowiedzUsuń