poniedziałek, 25 marca 2013

Small information

Kochani chłopcy sprzedali już 23 mln płyt na całym świecie! Gratulacje i życzymy dalszych sukcesów!


Lou był dzisiaj w studiu tatuażu. Ciekawe jaki tatuaż tym razem sobie sprawił, jak myślicie  ;>
Poniżej zdjęcie ze studia tatuażu Skunx Tattoo w Londynie:


Wymyśliliście co mógł sobie wytatuować? Już nie musicie myśleć... Zdjęcie przedstawia napis 'The Rogue' (Łobuz), czyli nazwa zespołu, w którym Lou grał przed XFactor:


Jeszcze dzisiaj pojawi się nowa zakładka zatytułowana 'Ciekawostki'! Cieszycie się? ;>

12 komentarzy:

 1. Swietny pimysl :D super tatuaz
  Pozdroo Dan i Andzela ;))

  OdpowiedzUsuń
 2. gratuluje chłopcą .fajnie że wreszcie powstanie ta zakładka

  OdpowiedzUsuń
 3. Napisałaś 32mln. a na tym co trzyma tamten facet napisane jest 23 :) taka mała poprawka ;d

  OdpowiedzUsuń
 4. 11 milionów różnicy :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Niech Louis nie robi sobie tych tatułażów bo tatułaże źle wygladają!!!Na nim :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Wow nieźle ;) A tatuaz nawet fajny ;)

  http://letmeloveyou1.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. Spoko i trampki fajne... (:

  OdpowiedzUsuń
 8. A w ogóle to gratulacje sukcesu!!! (:

  OdpowiedzUsuń
 9. Rozumiem, że są ludzie, którzy myślą "ich ciała, ich decyzje", ale moim zdaniem cała ta "fala" tatuaży chłopaków jest conajmniej bezsensowna, a wręcz niepokojąca. Ich tatuaże są pozbawione idei, kiepsko zaprojektowane, dziwnie umieszczone, niefortunnie zakomponowne w dziwnych miejscach, w dodatku wyglądają jakby wykonało je jakieś dziecko przedszkolne. Nie wiem czy jest to jakaś genialna decyzja ich managementu lub jakiegoś innego speca od PR-u, czy, co gorsza, im samym zaczyna lekko siadać psychika. Pamiętacie jak bodaj rok temu Louis oświadczył na twitterze, że nie zamierza robić sobie tatuaży, bo ich nie lubi? Cóż, zmienił się, ale czy aby na lepsze? Nie chciałem używać tego sformułowania, ale... on chyba chce udowodnić sobie samemu i innym, że faktycznie może sobie pieprznąć kiczowatego ptaka na pół ręki czy kompasik albo napis na piszczelach (jess, co za miejsce) i nikt mu nie może skoczyć. Louis od jakiegoś czasu próbuje pokazać siebie w innym (niby bardziej męskim?) stylu, co nawet jemu samemu wewnątrz też może się nie podobać. Traci przy tym swój pozytywny, ale szczery obraz, którzy polubili fani na całym świecie. Mam nadzieje, ze się chłopak opamięta i nie wladuje w jakieś większe gówno. Tymczasem rozkładam parasol na ewentualny deszcz hejtów jeżeli ktoś doczytał do końca i zechce odpowiedzieć.

  OdpowiedzUsuń
 10. To Was jeszcze bardziej zmartwię :( On ma dwa nowe tatuaże. Ten jeden, co było zdjęcie i jeszcze w okolicach klatki piersiowej sporej wielkości napis. Nie wiem co jest tam napisane, bo częściowo był zakryty...

  OdpowiedzUsuń
 11. SUPER !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń