czwartek, 14 lutego 2013

Miejsce poza podium

Jak każdy z Was dobrze wie wczoraj wieczorem umieściliśmy informacje o zwycięzcach naszego konkursu. Jednak nie tylko ta czwórka może liczyć na nagrody. Faktem jest iż zwycięzcy otrzymają biografie chłopców. Jednak te osoby zostały wybrane z dziesięciu prac, które naszym zdaniem były najlepsze ze wszystkich zgłoszonych. Pozostała szóstka otrzymuje w nagrodę kupon rabatowy na 20% przy zakupach na stronie internetowej wydawnictwa wydawnictwofeeria.pl A oto sześć prac, które znalazły się zaraz poza podium:

1. Aleksandra Pacholczak:

Jestem największą fanką Harry'ego,ponieważ wiem ,że nikt tak jak ja nie ma bzika na punkcie 1D ,a zwłaszacza na punkcie Harry'ego .Dlaczego?Hmmmm...słowa mało co dadzą ,aby to opisać ,więc może po prostu opowiem co sądzę o Harrym i ogólnie o "One direction" . Harry jest wspaniałą osobą ,która jak trzeba to pomaga.Wiem ,że gdyby mnie znał i miałabym jakiś problem on by mi pomógł bez względu na to czy ktoś zacząłby rozsyłać plotki na ten temat.Pokazuje jaki jest kochany,szczęśliwy,uczynny swoimi uczynkami,np.kiedy 1D wyjechali do Afryki nie tylko on,ale każdy z chłopaków pokazał ,że nie najważniejszy jest status czy pieniądzę ,ale to ,że każdy jest równy .Wzruszyłam się gdy zobaczyłam jak Harry pokazuje tym dziecią swoje  tatuaże i jego radość przy tym .Od razu pokazuje to też ,że będzie wspaniałym ojcem i mężem.Kiedyś znajdzię tą jedyną ,którą będzie kochał nad życie .Może odbiegam trochę od tematu pracy,ale sądzę ,że to ważne ,aby być kogoś fanką to ta osoba musi być tego godna .Kolejnym moim arugumentem ,który potwierdza to ,że jestem jegą największą fanką jest to ,że nie sądzę ,że jakieś gadżety pozwolą ,aby być jego największą fanką,lecz bycie z nim w trudnym,ale i także szczęśliwych chwilach,słuchać jak śpiewa i do tego Harry uważam  ,że ma najbardziej wyrazisty głos -męski.Ponad to nie każdy ma pieniążki ,aby naprzykład mieć mnustwo gadżetów związanych z nim lub pojechać na koncert 1D ,ale to nie oznacza ,że nie jest fanem!Może wiele osób uważa ,że oszpeca się swoimi tauażami ja jednak sądzę ,że to jego sprawa i to jego sposób na pokazywanie ,że ktoś lub coś jest dla niego ważne tak jak niektórzy ,np piszą piosenki to tak on robi sobie kolejne tatuaże.Jeśli komuś to przeszkadza to sądzę ,że po prostu nie akceptuje go takim jaki jest.Każdy ma wady ,ale i zalety ,a Harry jest jak dla mnie autorytetem osobą ,godną naśladowanie i dlatego sądzę ,że jestem jego największą fanką ,bo widze w nim to czego inni nie zauważają !.Mam nadzieję ,że Harry nigdy się nie zmieni i nawet mogę powiedzieć z czystym sercem ,że jestem tego pewna .

2. Justyna (mail tynia72@o2.pl):

Jestem największą fanką Harry’ego, ponieważ uważam, iż jest on chłopakiem jak ze snu. Pod każdym calem idealny: jego głos z tą ukochaną chrypką, oczy zawsze z iskierką radości, uśmiech powalający z nóg, niesforna fryzura, która zawsze wygląda inaczej… wszystko jest w nim doskonałe. A jego charakter? Mimo swoich dziewiętnastu lat dalej zachowuje się jak duże dziecko i to jest w nim urocze : ) Uwielbiam Harry’ego również za to, że pod presją sławy, nie zmienił się. Dalej jest tym samym chłopakiem, który w 2010 roku przyszedł na przesłuchanie do X Factor. Nie osiadł na laurach tylko dzielnie walczy o swoje. Spełnia marzenia zarówno własne, jak i swoich fanów, którzy chcą widywać go na żywo. Mam nadzieje, że zdaje sobie sprawę z tego, ile dobrego daje ludziom wokół. Zasługuje na szacunek oraz zrozumienie, ponieważ jest naprawdę dzielnym chłopakiem, czy raczej mężczyzną. Mimo tak wielu złych słów w jego stronę- nie poddaje się. Nie patrzy na to, co mówią inni w kwestii jego tatuaży czy dziewczyn. Wiele osób nie może go zrozumieć… nie chce pojąć, jak ich idol może spotykać się ze starszą kobietą. Ja jednak nie wytykam jego błędów. Jest tylko człowiekiem, jak my wszyscy. Ma prawo ozdabiać swoje ciało oraz spotykać się z kim zechce. Jestem naprawdę dumna z tego, jak Harry podchodzi do swojego życia. Idzie naprzód, pomaga innym, uszczęśliwia swoich fanów. Jak można go nie kochać? : )
Zanim zaczęła się moja „przygoda” z One Direction zobaczyłam Harry’ego w Internecie. Wtedy nie wiedziałam jeszcze kim jest, ani co robi na moim ekranie. Byłam jednak pewna, że zrobi wielką karierę i oczywiście musiałam dowiedzieć się o jego osobie czegoś więcej. Zaczęłam czytać o nim oraz o reszcie zespołu i od tamtej pory jestem wierną Directionerką. Mogę więc powiedzieć, że to Harry’emu zawdzięczam to, że poznałam One Direction. To od niego zaczęło się moje uwielbienie 1D i jestem mu wdzięczna za to, że w tamtym monecie jego twarz pojawiła się w Internecie.
Harry jest chłopakiem, który pokazuje, iż marzenia się spełniają. To dzięki niemu nie wątpię w to, że mogę coś osiągnąć. A dlaczego zawdzięczam to jemu, a nie innemu chłopakowi z One Direction? Ponieważ, tak jak pisałam, to Harry naprowadził mnie na ścieżkę Directioners. To on pokazał mi, co oznacza prawdziwa przyjaźń. To dzięki niemu poznałam tak wiele Directionerek, które są dla mnie jak rodzina. Nie wyobrażam sobie, co by było gdybym wtedy nie ujrzała Harry’ego…

3. Kinga (mail kingachromy@wp.pl):

Jestem największą fanką  Harr?ego  ponieważ kocham go nie tylko za loczki i dołeczki w policzkach? Kocham go za boski głos który w trudnych chwilach podnosi mnie na duchu, za jego zarażający śmiech i oczywiście za charakter, który jest szczery i bardzo pociągający. Uważam też, że jestem jego największą fanką, ponieważ się nim po prostu interesuje, chciałabym wiedzieć o nim jak najwięcej i kiedyś go poznać aby opowiedział mi o jego zwariowanym i interesującym świecie. Podoba mi się w nim, że pomaga bezdomnym i dzieciom w Afryce, że po prostu nie myśli tylko o sobie. Że podczas pracy, koncertów daje z siebie jak najwięcej, a po pracy stara się być normalnym chłopakiem, który spotyka się z przyjaciółmi i jada w MC Donald?s. Pokochałam go nie za jego wygląd tak jak większość ?fanek? ale zaczęłam go uwielbiać dopiero jak trochę się o nim dowiedziałam, jak oglądnęłam z nim parę filmików i wywiadów. Więc chciałabym sie o nim dowiedzieć  jeszcze więcej z biografii którą jest nagroda. Spełnijcie moje marzenie i pozwólcie mi pokochać go jeszcze bardziej.

4. Kasia Poznańska:

Jestem największą fanką Harry'ego, ponieważ...i co tu napisac. Mogę jak każda dziewczyna napisac: że jestem największą fanką ponieważ mam dużo jego zdjęc i innych rzeczy. Ale według mnie nie chodzi o to kto jest największym fanem lub fanką chodzi o to co ten ktoś w związku z tym robi. Każdy może nazywać siebie największym fanem a jak mu zadam na przykład pytania w jakim wcześniej zespole grał to zgaduję że może połowa by wiedziała. Bycie największym fanem oznacza dla mnie bycie kimś wyjątkowym, bycie oddnym, tej osobie tzn. Poprzez na przykład bronienie jej gdy pojawiają się hejterzy. Nie wiem czy jestem największą fanką i nie wiem czy on jest moim ulubieńcem z 1D ale jest coś co mnie w nim przyciąga.  Tym czymś są nie tylko włosy .:) lecz także jego chrakter, usposobienie, to że nie przejmuje się zbytnio plotkami tylko stara się życ dalej i robic to co kocha. A ja jako jego fanka powinnam go wspierac. I nadal nie odpowiedziałam co robię takiego że jestem jego największą fanką, niestety nie mam tysięcy jego zdjęc na telefonie, komputerze bo to wydaje mi się że jest to tylko dla takiego `szpanu` .Ja jestem największą fanką ponieważstaram się bronidc go gdy pojawiają sie hejterzy lub durnowate plotki , nawet jeśli wszystko by wskazywały na to że plotki to prawda ja bym w niego wierzyła , ponieważ zaprezenotował się jako miły chłopak `i can`t change` -taki ma tatuaż. Nie mogę się zmienić. A ja nie mogę przestać być jego fanką bp zrobił jakieś głupstwo. Więc wydaje mi się że jestem największą fanką Harry`ego ponieważ nie przestałam go lubieć gdy zaczął spotykać się z Taylor jak zrobili to inni. Oni przestali go akceptowac i jego wybór, Owszem gdyby zaczął robić rzeczy starszniejsze typu.:pic alkochol bez umiaru itp( w co wątpie) to powiedziałabym mu że źle robi i mimo że dzieli nas dużo kilometórw napisałabym mu że źlie robi. Ale akceptuje jego wybory sercowe. Chodzi o to żeby każdy człowiek był szczęśłiwy on również ma prawo.
Jestem największą fanką ponieważ nie odwracam się gdy ma kryzys a wracam gdy znów jest na szczycie.
Jestem jego największą fanką ponieważ jego uśmiech łamie mi żebra.:)

5. Evelina Styles (mail vas_happenin@wp.pl):

Jestem największą fanką Harrego, bo
poprostu kocham go,
za uśmiech szeroki,
jego piękne loki.
Czytam o nim w gazetach,
no i w internetach.
Słucham jego zespołu
a nie jakiegoś rzępołu.
W nocy właśnie o nim śnię
mam nadzieję że moje marzenia związane z Hazzą spełnią się.
Jestem największą fanką Harrego bo,
poprostu kocham go,
za jego zielone źrenice,
za jego cztery "cyce"
za sposób w jaki się ubiera,
poprostu mnie onieśmiela.
Pokazał mi ważne wartości,
dzięki niemu nie boję się miłości.

6. Osoba o mailu directioners@autograf.pl:

Jestem fanką Harry'ego, ponieważ jest on dla mnie osobą, która daje mi siłę na rozpoczęcie nowego dnia. Same jego zielone oczy, burza loków i oszałamiający uśmiech powalają każdego, kto by tylko na niego nie spojrzał. Życie nie zawsze jest takie, jakim chcielibyśmy by było, dlatego widząc Styles'a, cały świat zamienia się w kolorową tęczę, pełną nowych wrażeń i doznań, dodającą czegoś, co pozwala utrzymać równowagę codziennie. Nie potrafię ruszyć się z domu bez słuchawek i telefonu, bądź mp.4, wiedząc, że dzień będę musiała spędzić nie słuchając tego delikatnego, lekko zachrypniętego głosu Harry'ego, który wywołuje na moim ciele przyjemny dreszcz. Nigdy nie przywiązałam się do kogoś tak bardzo, jak do niego. Uśmiech, połączony z jego hipnotyzującym wzrokiem staje się na tyle uroczy, że odpływam do innego świata, w którym mam go przy sobie. Uczucie które najbardziej mnie rozrywa, to świadomość tego, że nie spotkam go ze względu młodego wieku, choć pragnę tego najbardziej na świecie. Nie tracę jednak nadziei, że może nadarzy się taka okazja, kiedy stanę twarzą w twarz z tą wspaniałą osobą. Warto marzyć i dążyć do wyznaczonych sobie celów, a wtedy wszystko się uda. Nie można skreślać z listy swoich marzeń, bo być może, kiedyś się spełnią. Podsumowując moją wypowiedź, krótką, choć szczerą, jestem fanką Harry'ego, ponieważ kocham jego uroczy uśmiech, tryskające radością oczy, wspaniały głos i chęć do życia, a także wielki optymizm. Mieć za przyjaciela taką osobę to skarb, którego nie warto marnować.


Wam także gratulujemy z całego serca i dalsze informacje będziemy Wam przekazywać prywatnie :P A my już teraz zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnym konkursie, który pojawi się niebawem !

Przypominamy iż wszelkie nagrody, czyli książki dla czterech osób i kupony rabatowe dla sześciu osób pochodzą prosto od naszego współpracownika wydawnictwa Feeria !


A tutaj jeszcze raz macie okładkę biografii naszych chłopców:


22 komentarze:

 1. Te prace tez sa ciekawe;)
  Uwielbiam tego bloga;**
  I <3 1D ;))

  OdpowiedzUsuń
 2. W SUMIE te są fajniejsze niż te nagrodzone.xd

  OdpowiedzUsuń
 3. O matko przy pierwszej się popłakałam, ma racje ta dziewczyna !

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziewczyny mają racje ! :) tylko jedna (Justyna) napisała : Harry Nie patrzy na to, co mówią inni w kwestii jego tatuaży czy dziewczyn.
  Akurat Hazza się tym przejmuje :D
  ale tak pozatym to wszytsko jest OK :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Szkoda, że tylko im się udało.. :/
  Ale i tak gratuluję :)

  nicesweetsmoothies.blogspot.com
  moda, kuchnia, diy, życie.

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo mi się podobają te wypowiedzi szczerze to są lepsze niż te nagrodzone XD
  Zapraszam na tego bloga :-)
  http://one-direction-onelove.blogspot.com
  i na tego :-)
  http://magicisreall.blogspot.com
  i na tego :-)
  http://crazy-and-abnormal.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. Ta pierwsza laska to rozprawkę normalnie napisała xD

  OdpowiedzUsuń
 8. Nie wierzę, że moja praca się tutaj znalazła ... ale się strasznie cieszę! *____* Gratuluje pozostałym wygranym :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Wyślecie nam za wyróżnienie jakiś kupon rabatowy czy jak to będzie ?

  OdpowiedzUsuń
 10. z tego co wiem zespół nie składa się tylko z Hazzy...-.-

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale to było z okazji jego urodzin :)

   Usuń
 11. Wszystkie mi się podobają i serdecznie gratuluję :))) Ale najbardziej poruszyła mnie 4, kiedy to czytałam to sobie myślałam "dobrze dziewczyna gada" :D Fajnie by było gdybyście zamieścili jeszcze parę takich prac, które wam się spodobały, bo fajnie się takie rzeczy czyta :)))

  OdpowiedzUsuń
 12. GRATULACJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 13. 4 NAJLEPSZA. ma racje laska. :) wszystkie powinniśmy tacy byc

  OdpowiedzUsuń
 14. co do 4 to najlepsze jest ostatnie zdanie. :d

  OdpowiedzUsuń
 15. szkoda że te też nie moga zostac nagrodzone e boo są na prawde dobre-ale chodzi mi w postaci ksiązek.

  OdpowiedzUsuń
 16. szkoda że niw wygrałam mogłam napisac jak 1 albo 4 :c

  OdpowiedzUsuń
 17. naprawdę proszę was o wsparcie
  Oto blog mojej przyjaciółki z opowiadaniami i imaginami z 1D

  http://1dchangemymind.blogspot.com/

  Jest naprawdę świetna! Pomóżcie mi rozsławić jej blog! :)
  Z góry dziękuję <33 xx

  OdpowiedzUsuń
 18. kochani dajcie jeszcze kilka konkursowych prac na bloga, naprawdę świetnie się to czyta co ludzie myślą o Harrym :) proszę prosze proszę :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jakby wam sie nudziło to poczytajcie ;)
   Tak na wesoło :D

   Jestem największą fanka Harry'ego,
   bo żyć nie mogę bez niego.
   Każdego ranka, gdy wcześnie wstaję Harry'ego żonę udaję.
   Do szkoły chodzić niestety muszę
   choć tam bez niego przeżywam katusze. Lecz na angielskim mocno skupiam się
   by z przyszłym mężem dogadać się.
   Przy posiłku, polewając danie sosem upajam się jego ślicznym, rockowym głosem.
   Gdy telewizję oglądam
   Harry'emu na motorze się przygladam.
   I wzydycham do niego skrycie myśląc ''Harry to moje życie''.
   Kiedy czas spania przychodzi
   dziwna reakcja we mnie zachodzi
   myślę w kółko bez ustanku
   ''Harry Styles, ty mój kochanku''!

   Klaudia P.

   Usuń