piątek, 14 września 2012

Radio 98 FM

Mam dla Was wywiad z Niall'em dla radia 98 FM , który odbył się wczoraj. Powiedział w wywiadzie, że on i Demi się nie całowali. Zaprosił ją tylko na kolacje ;)+ Kilka zdjęć :


5 komentarzy:

 1. Kolacja kolacją może było coś więcej :*
  A nie ma może nowych inf. czy 1D pojawią sie w Polsce- na VIVIE była powtórka MTV VMA z lektorem i gdy był wyste 1D ktoś z rodziny powiedział że w POLSCE WYSTĄPIĄ W WARSZAWIE- NA STADIONIE, mówili tak podczas meczu charytatywnego 2.09 (podobno)
  Kate

  OdpowiedzUsuń
 2. wow :o
  a widzialyście akcje na twitterze? Elenor Lou podali numer Harrego i wydzwaniali do niego ;p tak zrozumiałam, a twittera zalozyłam dopiero przed 5 minutami, i nie rozumiem jego działania:( ale mozesz o tym napisac notkę krótką, bo to bardzo smieszna historia - przeglądajac te posty :P hehe

  OdpowiedzUsuń
 3. Tia, bo gdyby się całowali, to na pewno by się przyznał na antenie do tego! Przecież tyle hejtów poszłoby na nią, że masakra. Nie dziwię się, że nic więcej nie zdradził. Jakby ktoś nie zdążył zauważyć, to jest bardzo skromnym i wydarzonym człowiekiem.

  OdpowiedzUsuń
 4. dwójka przyjaciół wybierająca się na kolację. ;d przecież Niall nie mógłby się przyznać na antenie, że się całowali, to ich prywatna sprawa.. ;d

  OdpowiedzUsuń