poniedziałek, 23 lipca 2012

Teen Choice Awards

Wczoraj o 2:00 w nocy (naszego czasu) odbyła się gala "Teen Choice Awards" w której nasi chłopcy byli nominowani w trzech kategoriach:
1) Breakout Group
2) Love Song
3) Music Act Of The Summer
Oczywiście chłopcy zgarnęli wszystkie 3 statuetki pokonując tym samym takich artystów jak Maroon 5 , The Wanted czy Justin'a  Bieber'a za co serdecznie im gratulujemy :) Niestety nie mogli pojawić się na gali , ale oto filmik z wygranej 1D razem z ich podziękowaniami :)

Nie można go wstawić więc podaje Wam link :)

KLIK


Cieszycie się ? :)
12 komentarzy:

 1. Haha. Ten filmik jak składali deskę jest świetny ! xd :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Haha oni za każdym razem mnie rozwalają. A szczególnie jak coś naprawiają. Sa tacy słodcy;) I bardzo sie ciesze, że pokonali, The Wanted, i Maroon 5.

  OdpowiedzUsuń
 3. No jasne, oni to się zawsze postarają :). Cieszę się ogromnie, chociaż muszę przyznać, że inne zespoły też mi się bardzo podobały (uwielbiam np. The Wanted i Coldplay'a).

  OdpowiedzUsuń
 4. I to jeszcze jak się cieszę !
  Po prostu ich kocham !

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetny filmiki. Oni mogliby wygrać w wielu kategoriach:) Gratulacje zasługują na to są znakomici i nikt nie może ich zastąpić - nikt.

  OdpowiedzUsuń
 6. Dzisiaj One Direction kończy 2 lata !

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Taak.. :*
   Co byśmy zrobiły bez 1D <3

   One Direction rządzi!
   Niall :*

   Usuń
 7. To super ,że zgarnęli wszystkie trzy statuetki ! Bardzo im się należały , według mnie One Direction jest niepokoname :)

  OdpowiedzUsuń
 8. cieszymy się! kooocham ich<3

  OdpowiedzUsuń
 9. No a jak ! Gratuluję ! ; *

  OdpowiedzUsuń
 10. Serdecznie gratuluje chlopakom zazdobyte statuetki uwazam ze na nie zasluzyli. Filmik jest ekstra polecam:-)

  OdpowiedzUsuń
 11. No ibardzo dobrze ,że zdobyli 3 statuetki. Nie zdziwiło mnie to wogule ,że je wygrali ,bo oni są przecież niepokonani. <3 A filmi zarąbisty jak składali deske to myślałam ,że sie wykończe ze śmiechu ,chociaż już npowinnam sie do tego przyzwyczajić ,że oni potrafią rozśmieszyć to ja nadal śmieje z tego jak opętana. Mam świra na ich punkcie ... I love you One Direction : * <33 ^^ :)

  OdpowiedzUsuń