piątek, 9 marca 2012

Twitcam Liam'a

Wczoraj po premierze filmu "Big Time Movie" Liam postanowił zrobić Twitcam...Była to godzina 2 w nocy naszego czasu. Dużo osób było zdenerwowanych faktem że nic o tym nie wiedzieli , oraz godziną .

Zobaczcie nagranie z całego Twicam'a :) Jest podzielony na 6 części i niestety bez rozpoczęcia bo dziewczyna która go nagrywała , przegapiła początek...
Co myślicie ? :)

25 komentarzy:

 1. Co to w ogóle jest Twitcam ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Twitcam to coś takiego że jak masz kamerke to robisz filmiki na żywo ;DD

   Usuń
 2. Szkoda, że nas o tym wcześniej nie poinformował, ale założę się że tylko część by była ponieważ było to o 2 w nocy... a szkoła na drugi dzień ;/

  OdpowiedzUsuń
 3. Ej a dzisiejszy twitcam też dodasz ? :) proszę :)

  OdpowiedzUsuń
 4. No wielka szkoda, że nie widziałyśmy. Przeklęte strefy czasowe! :) Ale za to na dzisiejszym czacie pokażmy na co nas stać. Niech każda Directionerka pisze "Please, say hallo to your polish fans. It will make our dreams come true" czy coś w tym stylu. Pokażmy, ile nas jest i jak bardzo kochamy One Direction :)

  OdpowiedzUsuń
 5. a gdzie mozna dodac to pytanie? :)

  OdpowiedzUsuń
 6. dziewczyny, mogłybyście nagrać dzisiejszy twitcam z chłopakami? Niestety nie będę mogła go oglądnąć ponieważ wybieram się na mecz :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ja też nie mogę oglądnąć ponieważ wtedy jadę do cioci ;/
   ~Ann.

   Usuń
  2. Ja też się dołączam.. Nie mogę oglądać ;/

   Usuń
 7. Zapraszam do siebie na konkurs ;)

  http://www.rockglamfashion.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 8. Lou napisał że kocha Polske . awwwwwww < 3

  OdpowiedzUsuń
 9. http://polska-one-direction.blogspot.com/ wejdzcie na tego bloga tam jest więcej informacjii naprawde i komentujcie tam:)

  OdpowiedzUsuń
 10. super bloog ^^

  Zapraszam do mnie u mnie znajdują się opowiadania z ONE DIRECTION

  OdpowiedzUsuń
 11. ZAYN POWIEDZIAŁ "I LOVE PEOPLE FROM POLAND" ^^

  OdpowiedzUsuń
 12. przydałoby się tlumaczenie filmików z Liamem

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. no przydałoby sie

   Usuń
  2. I to BARDZO by się przydało :) < 33 .

   Usuń
 13. louis na pisał na swoim tt i love poland

  OdpowiedzUsuń
 14. widziałyście dzisiejszy twitcam? był o 20:00 naszego czasu. chłopaki mówili o polsce! :D yay! :D

  OdpowiedzUsuń
 15. co myślicie teraz o jakiejś akcji na TT żeby lecieć z hasłem "PolandLove1D" albo coś w tym stylu? Niech ten dzień bd jeszcze lepszy, możemy się jeszcze jakoś dostać do trendów :D

  OdpowiedzUsuń
 16. Lian, twój twitam, o którym nam nie powiedziałeś... To już przeszłość. Wybaczamy. Dzisiejszy czat w stu procentach z zrekompensowal straty. Poland loves you :)

  OdpowiedzUsuń
 17. Lian, twój twitam, o którym nam nie powiedziałeś... To już przeszłość. Wybaczamy. Dzisiejszy czat w stu procentach z zrekompensowal straty. Poland loves you :)

  OdpowiedzUsuń
 18. Lian, twój twitam, o którym nam nie powiedziałeś... To już przeszłość. Wybaczamy. Dzisiejszy czat w stu procentach z zrekompensowal straty. Poland loves you :)

  OdpowiedzUsuń
 19. Kurdę kocham tych chłopaków są tacy "ciepli" i mili :) Co do tych akcji na Twitter to myślę, że może się udać, ale nareszcie zostałyśmy dostrzeżone aaa!!!!! Mam nadzieję, że będzie ich koncert w Polsce i zapamiętają to jako bardzo miłe wydarzenie w ich życiu, a nie tak jak w Francji. Trochę się rozpisałam i nie na temat ,ale cóż. Pozdrowienia dla wszystkich Polskich fanek 1D!! :)

  OdpowiedzUsuń