sobota, 5 listopada 2011

Album - Formaty.

Dostawaliśmy wiele tweetów o różnych formatach albumu, i pomyśleliśmy, że znajdziemy moment aby po prostu wyjaśnić to zamieszanie. Proszę zauważyć - to nie jest potwierdzone przez menagerów albo Sony, to są po prostu nasze badania on-line.


Album jest dostępny w dwóch formatach; 13 ścieżek, i 15 ścieżek

Z tego co możemy zobaczyć na Amazon i HMV, ‘Limited Edition Yearbook’ to wersja 15 ścieżkowa. ‘Limited Edition Yearbook’ również obejmuje dwie dodatkowe ścieżki (jako dodatek do standardu 13), zdjęcia, fakty i mnóstwo poufnych informacji nie dostępnych na standardowym wydaniu albumu. Ceny:  iTunes: £9.99. HMV: £12.99. Amazon: 11.99. Ta wersja również może być zwana jako "Deluxe".

Teraz mamy standardowy album, z 13 ścieżkami. To jest również co otrzymujesz z HMV individual slip cases i wszystkie paczki w Official One Direction Store. iTunes: £7.99.HMV: £8.99. Amazon: £8.99

Zdajemy sobie sprawę również, że ktoś z was mógł kupić podpisany album od biuletynu w przedsprzedaży, który został wysłany całe  pare tygodni temu. To będzie ' Limited Edition Yearbook ', ale po prostu podpisany przez zespół - proszę zauważ, że towar jest wyprzedany i jest już brak towaru, jednakże gdybyś kupił/a  to w przesprzedarzy przez biuletyn, i otrzymałabyś potwierdzenie zamówienia e-mail, zamówienie zostanie spełnione.5 komentarzy:

 1. Czyli, że "Limited Edition Yearbook" jest już wyprzedany i nigdzie nie będzie można kupić? Czy jest jeszcze jakaś szansa?

  OdpowiedzUsuń
 2. możesz mi kochana wytłumaczyc, jak poprawnie tweetowac? staram sie to robic ale nie wiem czy poprawnie;p zatweetuje Harrego na śmierc!:D

  OdpowiedzUsuń
 3. o nie ! oby nie na śmierć ;)

  Alabama.

  OdpowiedzUsuń
 4. hahha :D no ok to sie zlituje;P tylko mi powiedz co i jak:(

  OdpowiedzUsuń
 5. Wiesz może jak nazywają sie te dzieczyny z WMYB ? Bo znam tylko Madioson ;/

  OdpowiedzUsuń