piątek, 4 listopada 2011

4Music Video Honours Awards...

Więc, ten czas nadszedł... i my wiedzieliśmy, że to by ostatecznie się wydarzyło. Chłopcy z One Direction mają szansę na swoją pierwszą nagrodę, i całkiem szczerze, sądzę, że oni powinni je wygrać. Jestem pewna, że się ze mną zgodzicie!

Naszych chłopców nominowano do trzech nagród (wszystko wymienione poniżej) i zwycięzcy będą ogłoszeni w sobotę, 19 listopada 2011 - to jest tylko kilka tygodni, więc zacznijmy głosowanie na nich!!!

4Music Video Honours 2011: Największy Przełom
Konkurs obejmuje prze utalentowanego Eda Sheeran (kochamy cię Ed, Styles także, ale wciąż chcemy by nasi chłopcy wygrali), współ- X Factor 2011 uczestniczka Cher Lloyd i fan trąbek Rizzle Kicks. Konkurencja jest silna więc każdy głos się liczy!!!

4Music Video Honours 2011: Najlepsza grupa
Chłopcy są w konkurencji z zaprzyjaźnionimy boysbandami The Wanted, Take That, JLS i McFly, między innymi. Bitwa pomiędzy boybandami? Myślimy tak... upewnijmy się najmłodszy z grupy wygrają to, tak?

4Music Video Honours 2011: Najlepszy teledysk w 2011
OGROMNA KONKURENCJA! Jest 100 kandydatów, w tym Gaga, Rihanna, Olly Murs, Jessie J, The Wanted, Coldplay, Take That, Jay-Z, Beyonce, Nicki Minaj i Tinie Tempah. Jednakże One Direction z ich debiutanckim singlem What Makes You Beautiful w tej kategorii zadziwia (w jak najlepszym tego słowa znaczeniu), i zważywszy, że oni tylko mają jedną nominację na wideo (gdy wiele innych ma więcej niż jedno wideo) myślimy że 1D Family może załatwić dla nich wygraną.

Odwiedź stronę 4Music Video Honours, aby zobaczyć wszystkie kategorie i nominacje.

2 komentarze:

  1. Mam nadzieję, ze wygrają! W pełni na to zasługują! :D

    OdpowiedzUsuń
  2. Nieźle się zapowiają moje urodziny :D - Ella :*

    OdpowiedzUsuń