piątek, 23 września 2011

Odpowiedzi

Hey wam :D Tak jak wcześniej mówiłam, nie będę odpowiadać bezpośrednio w komentarzach, ale będę pisać notki, żeby wszyscy mogli przeczytać i nie pytali kilka razy o to samo :)


1. Nasze nicki na twitterze to:
- @LiveLoveNiall - Kasia
- @SmileForMeHarry - Ella
- @LoovinDrizzy - Monika
- @LiveLove1D - Jess (ja)

2. Tylko Liam i Louis mają konta na facebooku. Jednak są one prywatne, więc nie możemy im Wam dać. Ale chłopacy przyjmują tylko i wyłącznie swoich znajomych więc nie ma się czym przejmować bo na pewno żadnej z nas by nie przyjęli.


3. Padło pytanie o jakieś akcje dla 1D. Tak, na pewno jakieś zorganizujemy, tylko na razie nie mamy pojęcia jakie. + nie możemy się ostatnio z dziewczynami zgadać - szkoła, jak wiecie =/ Ale mamy weekend więc może uda nam się coś wymyślić :)


Jeśli macie jakieś propozycje na akcję bądź konkurs - zostawcie w komentarzu :)


P.S. Przepraszam, trochę eksperymentuję z kolorami i czcionkami ale chcę dodać trochę... koloru na blogu :)


Jess

2 komentarze:

  1. pozwolę sobie zacytować ". Tylko Liam i Louis mają konta na facebooku. Jednak są one prywatne, więc nie możemy im Wam dać. " oznacza to, że znacie ich prywatne konta na facebooka? skąd? będe szczera i powiem, że wątpie, że Wam podali czy coś w tym stylu. a co do pozostałych chłopaków czy mają oni konta? ale po prostu dla fanów. wiecie stworzone jako aktor/reżyser :))

    OdpowiedzUsuń
  2. Dawno nie było żadnych nowych zdjęć chłopaków. Bardzo proszę dajcie jakieś zdjęcia.:-)

    OdpowiedzUsuń